DS33M33N+
Product Category : Interface - Specialized
Interface : SPI Serial
Supplier Device Package : 256-CSBGA (17x17)
Package / Case : 256-BGA, CSBGA
Part Status : Obsolete
Packaging : Tray
Applications : Data Transport
Series : -
Mounting Type : Surface Mount
Voltage - Supply : 1.8V, 2.5V, 3.3V